CADDE DÜKKANLARI 444 0 156

01.PROJE HAKKINDA

TEM AVRASYA’DA Hayata Dair Ne Varsa


Şimdi hayat ne Avrupa’da ne Asya’da. O çok özlediğiniz hayat şimdi TEM Avrasya’da. Tem’in yeni projesi TEM Avrasya sizin için Anadolu Yakası’nın huzur veren sakinliğini ve Avrupa Yakası’nın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini bir araya getiriyor. İstanbul’un yeni merkezi TEM’in tüm ayrıcalıklarını, hasret kaldığınız mahalle kültürüyle birlikte doyasıya yaşayacağınız yeni bir hayat, TEM Avrasya ile şimdi size oldukça yakın...

TEM AVRASYA’DAHer şey Ayağının Altında!

TEM Avrasya Konutları; entegre ulaşım ağlarına komşu olması ve merkezi lokasyonuyla Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı’na oldukça yakın. Araçsız seyahat etmek isterseniz metro durağına ise yalnızca yürüme mesafesinde. TEM Avrasya konumu ve geniş ulaşım seçenekleriyle hem hayatınıza hem de yatırımınıza çok büyük değer katacak...

01

TEM AVRASYA’DA Alışveriş Caddesi

Alışveriş Caddesi, cadde üstü yürüyüş aksı boyunca sıralanan 17 mağazası, kafeleriyle ve restoranlarıyla sadece TEM Avrasya Konutları’na değil, bölgeye de büyük değer katacak. Ailenizle alışveriş yaptığınız bir günün sonrasında, açık havada kahvenizi içebileceğiniz, arkadaşlarınızla buluşup yemek yiyebileceğiniz Alışveriş Caddesi, size sadece bir adım uzaklıkta olacak.

02

TEM AVRASYA’DA Bahçe Blokları

TEM Avrasya’nın Alışveriş Caddesi tarafında yer alan bu bloklarda 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde hayat hep canlı, hep renkli. Hayatın kendi ritmiyle aktığı Bahçe Blokları’nın yemyeşil peyzajlı bahçelerinde ailenizle keyifli saatler geçireceksiniz.

03

TEM AVRASYA’DA Manzara Blokları

TEM Avrasya Konutları’nın yeşil alanına hâkim Manzara Blokları; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle tam size ve ailenize göre. Mümkün olan en konforlu yaşam alanını size sunmak için tasarlanan Manzara Blokları’nın panoramik şehir ve orman manzarasına da bakmaya doyamayacaksınız.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım, Sizi de Ev Sahibi Yapalım.